Την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023 στον χώρο του Πνευματικού Κέντρου του Ιερού Ναού Αγίου Γεωργίου πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιάτικη Γιορτή του σχολείου μας. Σε αυτή έλαβαν μέρος εξήντα τρεις  μαθητές / τριες  από όλες τις τάξεις στην Χορωδία , την Ορχήστρα,  στα Μουσικά Σύνολα από φλογέρες και άλλα όργανα στην παρουσίαση του  χριστουγεννιάτικου κειμένου καθώς και στη θεατρική παράσταση.

Την εκδήλωση παρακολούθησε σύσσωμη η σχολική κοινότητα ( εκπαιδευτικοί, μαθητές / τριες και γονείς ).

Την επιμέλεια της γιορτής είχε η κ. Γιόλα Βουτσινά ( Π.Ε. 79.01  /  78 ), ενώ τη θεατρική παράσταση επιμελήθηκαν η κ. Γιάννα Σπυροπούλου ( Π.Ε. 02 ) και η κ. Γιόλα Βουτσινά.

Θερμά Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, που συμμετείχαν, για την συνέπεια και την υπευθυνότητα που επέδειξαν κατά τη  διάρκεια της προετοιμασίας αλλά και της εκδήλωσης!!!

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΟΡΤΗΣ (1)